POLSKI ENGLISH TEXA

  O nas
     Strona powitalna
     Historia firmy
  Produkty
Dla sadownictwa
   Sygnalizator parcha AVI-201
   Sygnalizator parcha AVI-2001
   Miernik gazu avi-gas
   Miernik gazu avi-gasmax
   Automatyczny miernik gazu avi-gasauto
Dla motoryzacji
   Zasilacz buforowy ZB-15
   Zasilacz buforowy ZB-215
   Ładowarka akum. ZB-25
   Lampa jarzeniowa
   Lampa ZLED-02
   Przetwornice napięcia
   Intekom samochodowy
   Zestaw termobox
Inne
   Zasilacz buforowy ZB-12


   Cennik
  Kontakt
   Nasze adresy
 
 


Interkom ZINT-11

Zdjęcie interkomu

Interkom ZINT-11 przeznaczony jest do ułatwienia porozumiewania się pomiędzy wnętrzem pojazdu, a osobami znajdującymi się na zewnątrz lub pomiędzy rozdzielonymi częściami pojazdu (np. pomiędzy kabiną a oddzielonym przedziałem sanitarnym). W podstawiowej wersji przeznaczonej do bankowozu w kabinie pojazdu montowany jest wzmacniacz, głośnik wewnętrzny i mikrofon. Na zewnątrz (np. pod maską w komorze silnika) montowany jest głośnik zewnętrzny oraz mikrofon (w lusterku samochodu).

Do sterowania interkomem służy przełącznik na mikrofonie wewnętrznym. Po jego naciśnięciu załącza się wzmacniacz i kierowca pojazdu może mówić do osób na zewnątrz pojazdu. Po puszczeniu przycisku na mikrofonie interkom zmienia kierunek pracy - jeżeli osoba znajdująca się na zewnątrz samochodu będzie mówiła w kierunku mikrofonu zewnętrznego usłyszymy ją w kabinie. Stan taki trwa przez około minutę od ostatniego puszczenia przycisku na mikrofonie po czym interkom wyłącza się. Ponowne załączenie jest możliwe poprzez przyciśniecie przycisku na mikrofonie.

Interkom wykonywany jest w różnych wersjach, zależnie od modelu samochodu i jego przeznaczenia. Szeroka gama opcji pozwala na dostosowanie do potrzeb klienta.

Interkom ZINT-01 przeszedł pomyślnie badania w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji w Warszawie. Wyniki badań potwierdzają zgodność z normą PN-S-76020.

Interkom ZINT-01 posiada homologację ministra infrastruktury E20 10R - 02 1751

Dane techniczne
Napięcie zasilania 12V
Pobór prądu - aktywny 0,1 - 0,5 A
Pobór prądu czuwanie ok. 2mA
Moc wyjściowa 2W
Temp. pracy -40 ... +85oC